SCANIA V8 HOOK LIFT WITH RAIL TRAILER

1210
downloads
1
comments
0
videos
by Guest
1 year ago
12
likes
23
dislikes
3/5, 9 votes

Description:
The Scania has various configs.

Verze 1.0.4.4
Řidičské chování bylo zcela změněno.
Hmotnost byla příliš velká, byla redukována a lépe distribuována
Vzhledem ke snížené hmotnosti jsem musel snížit výkon motoru (přesto se teď lépe táhne)
Nyní jsou brzy oznámeny brzdy, protože pokud to překážíte, pak se vozík naklání.

Proč to bylo upraveno?
Vzhledem k tomu, že vůz nebyl správně řízen, řídil a začal se táhat do strany spíše pozdě.
Doufám, že teď najdeš trochu většího potěšení ;-)

Železniční trailer verze 1.0.4.1 má stále objekt attachcher
Provoz na kolejovém přívěsu: od 1.0.4.2
Odbočte zezadu na přívěs kolejnice Stiskněte tlačítko X, je-li háček přibližně 90 °, pak stiskněte tlačítko Y, někdy dvakrát, aby to reagovalo. To slouží k tomu, aby Scania zůstala na spodní straně vozu s koly !!
Kontejner musí být nyní spojen / zajištěn!
Mezitím jeďte 1-2 metry dříve a věnujte pozornost bodu odpočtu na přívěsu.

Chcete vyndat kontejner ze železničního přívěsu, musíte provést následující:
Nejprve odpojte kontejner od přívěsu a automaticky se změní na přívěs.
Poté stisknete tlačítko X a přechodový bod kontejneru zmizí.
Můžete to vidět sledováním ikony bílé kopule v pravém dolním rohu, pokud máte otevřené okno nápovědy, je zde také něco, co můžete s přívěsem udělat, ať už je možné jej připojit nebo odpojit.
Pouze když je kopule pryč (tlačítkem X), může být i přívěs odpojen, jinak byste mohli kontejner po celou dobu zapínat a vypínat bez přívěsu, abyste se ho zbavili.
Klávesa X se samozřejmě používá také k opětovnému zobrazení dome
Můžete také vykládat přímo s přívěsem, ale nepodporuji to, protože to není pravda!

Credits:
Dimanix

Files

About Mod

Game FS 17
Category Trucks
Downloads 1210
Created 1 year ago

1 Comments

lul (Guest)
1 year ago

Verze 1.0.4.4 Řidičské chování bylo zcela změněno. Hmotnost byla příliš velká, byla redukována a lépe distribuována Vzhledem ke snížené hmotnosti jsem musel snížit výkon motoru (přesto se teď lépe táhne) Nyní jsou brzy oznámeny brzdy, protože pokud to překážíte, pak se vozík naklání. Proč to bylo upraveno? Vzhledem k tomu, že vůz nebyl správně řízen, řídil a začal se táhat do strany spíše pozdě. Doufám, že teď najdeš trochu většího potěšení ;-) Železniční trailer verze 1.0.4.1 má stále objekt attachcher Provoz na kolejovém přívěsu: od 1.0.4.2 Odbočte zezadu na přívěs kolejnice Stiskněte tlačítko X, je-li háček přibližně 90 °, pak stiskněte tlačítko Y, někdy dvakrát, aby to reagovalo. To slouží k tomu, aby Scania zůstala na spodní straně vozu s koly !! Kontejner musí být nyní spojen / zajištěn! Mezitím jeďte 1-2 metry dříve a věnujte pozornost bodu odpočtu na přívěsu. Chcete vyndat kontejner ze železničního přívěsu, musíte provést následující: Nejprve odpojte kontejner od přívěsu a automaticky se změní na přívěs. Poté stisknete tlačítko X a přechodový bod kontejneru zmizí. Můžete to vidět sledováním ikony bílé kopule v pravém dolním rohu, pokud máte otevřené okno nápovědy, je zde také něco, co můžete s přívěsem udělat, ať už je možné jej připojit nebo odpojit. Pouze když je kopule pryč (tlačítkem X), může být i přívěs odpojen, jinak byste mohli kontejner po celou dobu zapínat a vypínat bez přívěsu, abyste se ho zbavili. Klávesa X se samozřejmě používá také k opětovnému zobrazení dome Můžete také vykládat přímo s přívěsem, ale nepodporuji to, protože to není pravda! ?????????????????????????????????????????????

Loading...

Leave a comment